1 000 000 дерев: громадський сектор і бізнес анонсували старт масштабного еко-проекту

Національний проект «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» анонсували початок всеукраїнського проекту «Озеленення України». В рамках проекту – висадження 1 000 000 дерев.

«Природне середовище було, є і буде незамінним партнером людей у їхньому повсякденному житті. Ми черпаємо з природи всі багатства. Її краса й велич залишаються нашим головним скарбом. В умовах хворої природи не може бути здорових людей. Це аксіома, зміст якої важливо усвідомити кожному з нас. Яке майбутнє чекає нові покоління людей, залежить виключно від нас нинішніх.

Озеленення України: 1 000 000 дерев

Нам не байдужий стан довкілля в Україні та за її межами. Тому Національний проект «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» започатковують всеукраїнський проект «Озеленення України», йдеться у повідомленні.

Як зазначають ініціатори, мета проекту – привернення уваги до відновлення екосистеми України і планети, а також розвиток екологічної свідомості людей. Серед різноманітний акцій в рамках проєкту – висадження 1 000 000 дерев за одну добу.